KONTAKT

Inspira s.r.o
Hvožďanská 3
140 00 Praha 4

teambuilding
a firemní akce
tel.: 255 701 361

konference, eventy
a incentivní zájezdy
tel.: 226 804 790

incentivní zájezdy
a dovolená na míru
tel.: 222 361 190

produkce
tel.: 222 363 063


mobil: 776 007 883
mobil: 603 155 884

info@inspira-travel.cz

Připojte se k nám na Facebooku


JSME ČLENY
Asociace cestovních kanceláří

Hospodářská komora
incentivní zájezdy
CZ l EN

Incentivní zájezdy

incentivní zájezdy Incentivní zájezdy mají nekonečné množství podob: Od víkendové návštěvy Paříže na motivy bestselleru Šifra mistra Leonarda, přes jízdu pouští terénními auty až po plavbu podél Kanady na zaoceánské lodi či dvoutýdenní putování po Novém Zélandu.

Ať už se s námi vydáte kamkoliv, vždy se budeme držet našeho motta: nabídnout vám profesionálně zorganizovanou akci a neopakovatelný a veskrze pozitivní zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat.

Všechny námi organizované akce jsou originály, které nelze zařadit do několika málo kategorií. Zájezdy, které jsme v minulosti připravovali, vznikly jako kombinace různé doby trvání, překlenuté vzdálenosti, fyzické a psychické náročnosti absolvovaných aktivit, zvolených ročních období a dopravních prostředků.

Podle hlavního cíle členíme naše incentivní zájezdy na:

motivační zájezdy
motivační
zájezdy
relaxační programy
relaxační
programy
poznávací zájezdy
poznávací
zájezdy
exkluzivní zájezdy
exkluzivní
zájezdy
zimní zájezdy
zimní
zájezdy


Co je Incentiva a jak funguje?

Incentiva a incentivní zájezdy jsou v současnosti jedním z nejpopulárnějších způsobů odměňování a motivace zaměstnanců, kolektivů, či Vašich zákazníků nebo partnerů. Incentivní cesty jsou zájezdy obohacené o jedinečné zážitky ze speciálně připravených akcí, které ve Vás zanechají hluboké vzpomínky. Incentivní zájezd může být výhrou za pracovní výkony nebo motivací pro dosažení ještě kvalitněji odvedené práce či lepší spolupráce s Vašimi obchodními partnery.

Incentiva je jedinečná forma cestování, která hraje strategickou úlohu ve vztahu organizace s klienty a zaměstnanci, a to v různých směrech:

Incentiva podporuje dobré jméno společnosti, spoluvytváří image firmy, rozšiřuje povědomí o značce či společnosti samotné.

Incentiva udržuje a zlepšuje dlouhodobé dodavatelské vztahy. Pozváním svých dodavatelů na incentivní zájezd dáte najevo, že si opravdu ceníte jejich práce.

Incentiva je formou poděkování významným klientům, důležitým obchodním partnerům.

Incentiva promění vaši prezentaci v zajímavou událost.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s organizací incentivních zájezdů, programů a akcí, které se orientují různými směry od odpočinkových po team- buildingové a to v tuzemsku, či jakékoliv světové destinaci.Inspira-travel Inspira-travel Inspira-travel
Inspira-travel Inspira-travel Inspira-travel

Inspira s.r.o., Hvožďanská 3, 140 00 Praha 4
+420 255 701 361, +420 776 007 883, info@inspira-travel.cz
webdesign VLHA